יום רביעי, 19 בנובמבר 2014

מפלורנס ל - crater lake

8.10  - עוזבים את הפארק בפלורנס, גשם ואפור.  טיול רגלי בדיונות.

צמחיה שופעת וצבעונית מתוך החול

 נוסעים לאורך ה- Umpqua river . רואים מלא elks איילים. (לאיילים באיזור זה יש שמות שונים) התחושה שהם בכעין מכלאה ולא בטבע לחלוטין.

נוסעים לראות מגדלור נוסף (כיום ליד בסיס משמר החופים) .

נסיעה לאורך החוף לקייפ Argo שם נתקלים בהמוני אריות ים.

לנים ב - Sunset Bay - State park (בסיבוב) (מזל שיש לנו אוטו קטן, נכנסתי בין שני עצים.גאווה ((: מקום נפלא שנשאר פנוי רק בגלל גודלו).  טיול בשפל מפגיש אותנו עם המון ברחשים אצות וילדים חמודים.


9.10 -  עוזבים את חוף הים ונוסעים לכיוון Crater lake. התרחקות מהים מחזירה לנו את השמש.  נוסעים לאורך ה- Umpqua river .


נכנסים ל- Tioga falls.


נסיעה למקום בו כתוב שיש מעיינות חמים (מתאים לנו). נוסעים בדרך לא דרך, מגיעים לקצה, מסתבר שצריך להמשיך לטפס עוד חצי מייל עד המעינות. מטפסים (ממש קשה) ומגיעים לשלוש בריכות מדורגות (בגודל ג'קוזי) שנראה כאילו הן מתמלאות מצינור. מפריעים לזוג שהשתכשך שם, ומאוד מתאכזבים.. קורה.


מחפשים קמפ להעביר בו את הלילה, באיזור   Diamond  lake האיזור שומם ואנחנו מתחילים לההרגיש את סוף העונה. הערב מתחיל לרדת, ואנחנו מקיפים את האגם ובסוף מוצאים state park שרובו נטוש ללא חיבורים כלל (קיווינו לקמפ עם מכונת כביסה). פעם ראשונה שאנחנו לא מחוברים. צובוקי עומד במשימה בכבוד. התחושה לא משהו...

10.10 - קמים בבוקר, לחופו של אגם מדהים. הר tnielsen  באופק.


 עולים ל- crater lake (הר געש שהפסיק להיות פעיל ובלוע נוצר אגם). נוף מדהים ומים בצבעי כחול שיש רק בדמיון.

יורדים לאגם, 1.5 ק"מ תוך כדי ירידה/עלייה של 300 מ' בגובה.  הליכה מאומצת מאוד.
האגם מקסים מכל כיוון.


באותו אזור נכנסים לכביש לכיוון ה - pinnacles.  תופעה מוזרה של התפרצות לבה בצינורות מתוך האדמה ונוצרים צריחים..ישנים בקמפ מסודר, cave junction. אנשים חביבים, נחמד. נשארים יומיים לסידורים תיקונים כביסות ו...כתיבה.        

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה